Η χορήγηση βεβαίωσης για την απονομή Ενιαίου και Αδιάσπαστου Τίτλου Σπουδών Μεταπτυχιακού Επιπέδου (Integrated Master) σε διπλωματούχους του Τμήματος Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων της Πολυτεχνικής Σχολής του Πανεπιστημίου Αιγαίου, γίνεται μετά από αίτηση του/της ενδιαφερόμενου/ης στo email της Γραμματείας ΠΠΣ (studies_dpsd [papaki] syros [teleia] aegean [teleia] gr). Η αίτηση (βλ. συνημμένο αρχείο) αποστέλλεται από τον ακαδημαϊκό λογαριασμό email (σε περίπτωση που είναι ακόμα ενεργός) του/της ενδιαφερόμενου/ης διπλωματούχου ή από το προσωπικό του/της email (σε περίπτωση που ο λογαριασμός του/της έχει διαγραφεί). Στη δεύτερη περίπτωση η αίτηση πρέπει να φέρει την υπογραφή του/της αιτούντος/αιτούσας.

Σχετική βεβαίωση θα χορηγηθεί και στους φοιτητές και φοιτήτριες του Τμήματος Μ.Σ.Π.Σ. μαζί με τα υπόλοιπα έγγραφα αποφοίτησης (δίπλωμα, αναλυτική βαθμολογία και παράρτημα διπλώματος) κατά την τελετή ορκωμοσίας τους.

Συνημμένα Αρχεία: